Tomaszewski Medical Center


USŁUGI MEDYCZNE

GINEKOLOGIA

CHIRURGIA OGÓLNA

UROLOGIA 

ANESTEZJOLOGIA 

PORADNIA LECZENIA OTYŁOŚCI

DLA PACJENTA

DLACZEGO MY

KADRA MEDYCZNA

LOKALIZACJA

PORADNIKI

CENNIK USŁUG MEDYCZNYCH

DO POBRANIA

NASZA KLINIKA

AKTUALNOŚCI

O NAS

BLOK OPERACYJNY

Tomaszewski Medical Center


USŁUGI MEDYCZNE

GINEKOLOGIA

CHIRURGIA OGÓLNA

UROLOGIA 

ANESTEZJOLOGIA 

PORADNIA LECZENIA OTYŁOŚCI

DLA PACJENTA

DLACZEGO MY

KADRA MEDYCZNA

LOKALIZACJA

PORADNIKI

CENNIK USŁUG MEDYCZNYCH

DO POBRANIA

NASZA KLINIKA

AKTUALNOŚCI

O NAS

BLOK OPERACYJNY

NASI SPECJALIŚCI

Kadra Medyczna

W Tomaszewski Medical Center nie jesteśmy tylko zespołem specjalistów medycznych – jesteśmy dedykowaną społecznością z pasją do troski o Twoje zdrowie. Nasza misja nie ogranicza się jedynie do leczenia schorzeń; pragniemy tworzyć przestrzeń, w której każdy pacjent odczuje się wyjątkowo i bezpiecznie.

Dr n. med. Jakub Tomaszewski

GINEKOLOG

Urodziłem się 14.02.1976 roku w Białymstoku. Absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku zostałem w roku 2000. W latach dziewięćdziesiątych uczestniczyłem w wolontariacie medycznym pod okiem Prof. Antoniego Jasiewicza w Prywatnej Klinice Położniczo Ginekologicznej przy ulicy Parkowej 6 w Białymstoku.

Podjąłem specjalizację w położnictwie i ginekologii, przechodząc staże podyplomowe w Szpitalu Uniwersyteckim OUS w Oslo z zakresu laparoskopii, histeroskopii oraz zaawansowanych technik leczenia endometriozy w latach 2006-2010, współpracując z Dr Antonem Langebrekke.

Posiadam certyfikację Prof. Arnauda Wattieza oraz Prof. Jacquesa Merescaux z Europejskiego Instytutu Telechirurgii w Strasbourgu, ze szczególnym skoncentrowaniem się na diagnostyce i leczeniu endoskopowego endometriozy głęboko naciekającej. Jestem również absolwentem Akademii Endoskopii Uniwersytetu w Leuwen.

Uzyskałem akredytację Międzynarodowego Towarzystwa Endoskopii Ginekologicznej, szkoląc się u Prof. Mario Malzoniego w zakresie leczenia endoskopowego niepłodności, endometriozy i zespołów bólowych miednicy mniejszej.

Obecnie pełnię funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora Medycznego w Tomaszewski Medical Center. Jestem entuzjastą i działaczem na rzecz rozwoju medycyny.

Jakub Tomaszewski - ZnanyLekarz.pl

Prof. dr. hab. n med. Piotr Myśliwiec

CHIRURG OGÓLNY

Moje wykształcenie potwierdza dyplom honorowy Rektora za szczególne wyniki w nauce, który otrzymałem w 1996 roku na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Posiadam również tytuł Specjalisty Chirurgii Ogólnej uzyskany w 2004 roku, z wynikiem bardzo dobrym.

Moja przygoda z chirurgią rozpoczęła się w 1997 roku w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej  Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2009 roku pracuję w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej na tej samej uczelni. Oprócz tego, zdobywałem doświadczenie za granicą, spędzając 6 miesięcy w Wielkiej Brytanii jako Senior House Officer, rok we Francji oraz 14 miesięcy w Kanadzie jako Postdoctoral Fellow. Uczestniczyłem także w licznych szkoleniach w kraju i za granicą.

W mojej karierze pełniłem różne funkcje, m.in. byłem Prezydentem Światowego Kongresu European Association of Endoscopic Surgery (EAES) w 2022roku. Ponadto, sprawowałem rolę Przewodniczącego Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich w latach 2017-2021. Jestem również ekspertem  BARIAlink Academy oraz członkiem Technology Committee EAES. Założyłem i byłem Przewodniczącym Rady Lapco-Poland w latach 2017-2021, a także członkiem Komitetu Naukowego Sekcji Chirurgii Metabolicznej i Bariatrycznej TChP w latach 2017-2021. Dodatkowo, byłem jednym z założycieli Grupy Badawczej    ds. Neuromonitoringu Nerwów Krtaniowych Wstecznych.

Jestem recenzentem renomowanych czasopism, takich jak Surgical Endoscopy, Obesity Surgery, Videosurgery. Jestem współautorem ponad 170 publikacji, z Impact Factor przekraczającym 100 oraz indeksem Hirscha 16. Współtworzyłem podręczniki „Kompendium Chirurgii Laparoskopowej” oraz „Podstawy Chirurgii”. Wielokrotnie dzieliłem się moją wiedzą na konferencjach międzynarodowych i krajowych.

Moje osiągnięcia zostały docenione nagrodą za najlepszą prezentację ustną podczas 18th World Congress of Endoscopic Surgery w Korei w 2022 roku.

Jestem również członkiem różnych prestiżowych organizacji, takich jak International Federation for the Surgery of Obesity, Royal College of Surgeons of Glasgow, Club de Recherches Cliniques du Quebec oraz Klub Chirurgii Endokrynologicznej.

Moją pasją jest chirurgia, a moją troską – zdrowie pacjentów.

Lek. Rafał Piotr Derewicz

UROLOG

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Moje doświadczenia zawodowe zdobywałem od 2014 roku, pracując w Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie oraz w Oddziale Urologii Onkologicznej i Ogólnej SP ZOZ-u Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku.

W 2021 roku uzyskałem europejski certyfikat FEBU.

Od 2022 roku pracuję na Pododdziale Urologii Białostockiego Centrum Onkologii.

Ukończyłem wiele kursów i szkoleń podwyższających moje kwalifikacje zawodowe. Moje kliniczne zainteresowania to andrologia oraz mało-inwazyjne leczenie nowotworów układu moczowego, ze szczególnym uwzględnieniem raka nerki, gruczołu krokowego i pęcherza moczowego. Specjalizuję się także w endoskopowym leczeniu kamicy nerkowej oraz łagodnego rozrostu stercza.

Udzielam porad w zakresie następujących chorób:

 • Nowotwory układu moczowego: nerki, moczowodu, pęcherza moczowego, prostaty, cewki moczowej, jądra.
 • Kamica nerki, moczowodu, pęcherza moczowego.
 • Łagodny rozrost prostaty.
 • Zapalenie prostaty.
 • Zapalenie jądra i najądrza.
 • Wodniak jądra.
 • Nietrzymanie moczu.
 • Zakażenia układu moczowego.
 • Polip cewki.
 • Kaszak/tłuszczak moszny.
 • Krótkie wędzidełko.
 • Stulejka.
 • ED – zaburzenia wzwodu.

W Tomaszewski Medical Center istnieje możliwość uzyskania konsultacji urologicznej z badaniem USG, obejmującym:

 • USG układu moczowego.
 • USG moszny (jąder, najądrzy, struktur powrózka nasiennego).

Dr. n med. Łukasz Gołembiewski

ANESTEZJOLOG

Jestem anestezjologiem z bogatym doświadczeniem i pasją do mojej pracy. Moją medyczną podróż rozpocząłem na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, gdzie zdobyłem solidne podstawy w dziedzinie medycyny, ukończając studia w 2006 roku. Kolejnym krokiem było moje zaangażowanie w rezydenturę w Zakładzie Anestezjologii i Intensywnej Terapii (USK), gdzie szlifowałem umiejętności i zdobywałem praktyczne doświadczenie.

W 2015 roku osiągnąłem kolejny etap mojej ścieżki zawodowej, zdobywając specjalizację z Anestezjologii i Intensywnej Terapii (AiIT). Trzy lata spędzone jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku pozwoliły mi na rozwijanie się pod okiem doświadczonych profesjonalistów.

Obecnie pracuję jako anestezjolog w Prywatnej Klinice Położniczo-Ginekologicznej Parkowa 6, gdzie każdego dnia angażuję się w opiekę nad pacjentami, szczególnie w kontekście procedur związanych z położnictwem i ginekologią. Moje zaangażowanie w pracę medyczną oparte jest na trosce o dobro pacjenta i skutecznej opiece.

Po godzinach poświęcam się moim pasjom, takim jak turystyka górska i żeglarstwo, co pozwala mi znaleźć równowagę pomiędzy wymagającą pracą a radością z aktywnego trybu życia. Dodatkowo, jako fan sportów motorowych, delektuję się dynamiką i emocjami związanymi z tą dziedziną.

Jestem przekonany, że połączenie mojej wiedzy naukowej, praktyki zawodowej oraz pasji do życia sprawia, że jestem kompletnym specjalistą, gotowym sprostać wyzwaniom medycznym i świadczyć kompleksową opiekę nad pacjentami.

Lek. Konrad Wiśniewski

LECZENIE OTYŁOŚCI

Ukończyłem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2022 roku, a także odbyłem staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Od samego początku mojej ścieżki medycznej pasjonują mnie zabiegowe dziedziny medycyny. Pierwsze doświadczenia w obszarze chirurgii ogólnej zdobywałem  pod czujnym okiem profesora dr hab. n med. Piotra Myśliwca. Aktualnie podążam ścieżką specjalizacji z położnictwa i ginekologii, rozwijając się w tej fascynującej dziedzinie.

W mojej praktyce stawiam na różnorodność doświadczeń, zdobywanych pod czujnym okiem wybitnych specjalistów poszczególnych dziedzin. W ramach szkoły doktorskiej prowadzę badania z zakresu „Ocena zależności pomiędzy stanem zapalnym a powikłaniami metabolicznymi otyłości”. Jestem zawsze na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w farmakologicznym leczeniu otyłości, angażując się także w działalność społeczności medycznej jako członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, członek sekcji wideochirurgii TCHP oraz członek EAES.

W Tomaszewski Medical Center angażuję się w Poradni Leczenia Otyłości, Bloku Operacyjnym.
Jestem gotów podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, oferując kompleksową opiekę medyczną

Konrad Wiśniewski - ZnanyLekarz.pl